Strzelec

Jhin

Wirtuoz
Jhin
Obrażenia
Wytrzymałość
Moc umiejętności
Poziom trudności
dolna aleja 69,93%
środkowa aleja 15,43%
górna aleja 12,42%
52,05%
14,26%
3,70%
Jhin jest skrupulatnym, zbrodniczym psychopatą, który wierzy, że mordowanie jest sztuką. Niegdyś był więźniem w Ionii, lecz został uwolniony przez szemranych członków tamtejszej rady rządzącej, by teraz służyć im w ich intrygach w roli zabójcy. Jego pistolet jest mu jak pędzel, którego używa do tworzenia prac pełnych artystycznej brutalności, przerażając swe ofiary oraz obserwatorów. Jego makabryczny teatr sprawia mu okrutną przyjemność, co czyni z niego idealnego doręczyciela najmocniejszego z przekazów: przerażenia.
  • Zabójczy Rozkwit ma niewiarygodny zasięg. Gdy zbliżasz się do walki, z wyprzedzeniem staraj się szukać wrogów, których można by unieruchomić.
  • Twoja superumiejętność zadaje znacznie mniej obrażeń wrogom mającym maksymalną ilość zdrowia. Staraj się używać jej do likwidowania osłabionych celów, które starają się uciec.
  • Swoich umiejętności możesz używać podczas przeładowywania. Wykorzystaj je, gdy nie jesteś w stanie używać podstawowych ataków.
  • Zabójczy Rozkwit unieruchamia jedynie cele trafione przez podstawowe ataki Jhina, jego pułapki bądź jego sojuszników w ciągu 4 ostatnich sekund.
  • Jhin umieszcza na mapie niewidzialne pułapki. Uważaj, gdzie stajesz!
  • Ataki Jhina są bardzo mocne, ale amunicji wystarcza mu jedynie na 4 strzały. Wykorzystaj tę okazję, aby go zaatakować i szybko zlikwidować.

Umiejętności

(najbardziej pickowane)
win rate - 57,92%
pick rate - 57,39%
(na podstawie 14 775 meczy)
Szept Szept 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Tańczący Granat Tańczący Granat Q Q Q Q Q
Zabójczy Rozkwit Zabójczy Rozkwit W W W W W
Ująć Widownię Ująć Widownię E E E E E
Kurtyna! Kurtyna! R R R

Runy

(najbardziej pickowane)
win rate - 51,58%
pick rate - 39,85%
(na podstawie 58 816 meczy)
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę
trwa ładowanie danych przywoływacza proces trwa kilka sekund