Mag

Lux

Pani Jasności
Lux
Obrażenia
Wytrzymałość
Moc umiejętności
Poziom trudności
wsparcie 55,47%
środkowa aleja 35,78%
górna aleja 5,90%
51,06%
18,80%
12,88%
Obrończyni Korony Luxanna pochodzi z Demacii, krainy, w której do zdolności magicznych podchodzi się z dystansem i strachem. Z powodu umiejętności władania światłem, dorastała w strachu przed tym, że ktoś odkryje jej zdolności i ją wygna. Musiała trzymać swoją moc w tajemnicy, by zachować stan szlachecki swojej rodziny. Niemniej jednak, optymizm i wytrwałość Lux pozwoliły jej na pogodzenie się ze swoim wyjątkowym talentem, którego teraz potajemnie używa, służąc ojczyźnie.
  • Lux posiada silne moce kontrolowania stref. Spróbuj przygotować Świecącą Osobliwość, tak by uniemożliwić przeciwnikowi ruch do przodu lub ucieczkę.
  • Jeśli masz problem z nałożeniem Pryzmatycznej Bariery, pamiętaj, że wraca ona do ciebie po osiągnięciu maksymalnego zasięgu. Spróbuj ustawić się tak, aby wracając, trafiła ona w twoich sojuszników.
  • Świecąca Osobliwość to doskonałe narzędzie do zwiadu. Rzuć ją, zanim wejdziesz w zarośla, by sprawdzić, czy nie ma w nich zasadzki.
  • Lux posiada silne moce kontrolowania stref. Spróbuj rozproszyć się i zaatakować z różnych kierunków tak, aby nie mogła ona zablokować konkretnego obszaru.
  • Podczas wycofywania się, gdy masz niski poziom zdrowia, bądź gotowy na wykonywanie uników przed Ostatnią Iskrą Lux. Przed wystrzeleniem głównego promienia pojawia się czerwony promień naprowadzający. Jeśli to możliwe, staraj się wówczas usunąć na bok.

Umiejętności

(najbardziej pickowane)
win rate - 53,60%
pick rate - 25,22%
(na podstawie 2 256 meczy)
Iluminacja Iluminacja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Związanie Światłem Związanie Światłem Q Q Q Q Q
Pryzmatyczna Bariera Pryzmatyczna Bariera W W W W W
Świetlista Osobliwość Świetlista Osobliwość E E E E E
Ostatnia Iskra Ostatnia Iskra R R R

Runy

(najbardziej pickowane)
win rate - 48,73%
pick rate - 16,37%
(na podstawie 15 581 meczy)
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz runę
wybierz kategorię
wybierz runę
wybierz runę
trwa ładowanie danych przywoływacza proces trwa kilka sekund